ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 &&**SOFRA SHKODRANE**&&

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Wed Aug 29, 2007 7:06 pm

Shkodra Djepi Kultures Dhe Sportit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Wed Aug 29, 2007 9:19 pm

Hello shkodra respekte Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Thu Aug 30, 2007 12:18 am

Pershendetje nga vlora sepse jane dy qytete me shkodren ku behet kultura e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Thu Aug 30, 2007 12:31 am

po po pershnetje te dyve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Mon Sep 24, 2007 8:18 pm


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Dec 05, 2007 7:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Fri Oct 05, 2007 8:59 pm

Me Takote Mu Me Vu Foto Po Gjithsesi Flm Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Fri Oct 05, 2007 10:23 pm

Nuk ka problem por nuk duken me duket dalin me X . Sa inat me vjen se kam vene foto te bukura nga Shkodra Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Wed Oct 10, 2007 6:42 pm

ka ene mo keq Razz:P mos u merzit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Wed Dec 05, 2007 7:17 pm


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Wed Dec 05, 2007 7:18 pm


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: :: ViSeT ShqiPtaRe :: &&**SOFRA SHKODRANE**&&amp   Thu Dec 13, 2007 10:38 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Tue Jan 22, 2008 9:48 pm

nuk kam qene ne shkoder por qenka vertet bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Fri Feb 15, 2008 6:03 am

EEEEEEEEE PUF KANUNI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Tue Feb 19, 2008 7:02 pm

I Back ,, Respekte Per Ju Qe Keni Shkru Te Kjo Sofer Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   Mon Feb 25, 2008 8:33 pm

asgje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: &&**SOFRA SHKODRANE**&&   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
&&**SOFRA SHKODRANE**&&
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: ViSeT ShqiPtaRe-
Kėrce tek: