ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Tue Oct 16, 2007 7:34 pm

po kush tha qe dua te me puthesh ti Razz mgjth sa me more frymen aq shume me perqaove 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Thu Oct 18, 2007 7:23 pm

Une do doja te me puthte jerimida ke faqja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Fri Oct 19, 2007 7:09 pm

Tek buzet Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: NE BUZE PRA   Sat Oct 27, 2007 4:32 pm

DO TE ME PELQENTE TE ME PUTHNIN NE BUZE SHE TE ISHTE NA NJE PERSON QE KA RENDESI PER MUA DHE TE ISHTE NE NJE KLIME TE FTOTE QE SA HER TE KUJTOIA PUTHIEN E SAJ TE ME NGRONTE GJITH TRUPIN ⭐
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Mon Oct 29, 2007 7:40 pm

do me pelqente te me puthte goca ke buza Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Wed Oct 31, 2007 10:55 pm

tani te gusha Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Sat Feb 09, 2008 7:45 pm

ne faqe..shume sweet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Mon Feb 11, 2008 6:02 pm

ke gjoksi. (me llape)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Mon Feb 11, 2008 6:36 pm

ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Fri Mar 07, 2008 5:41 pm

ne...sta them!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: