ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Per cfare shpenzoni me shume ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Per cfare shpenzoni me shume ?   Mon Sep 03, 2007 8:55 pm

Shpenzoni me shume : per garderobe, libra , telefon .... etj
Dhe si mendoni ne cfare ia vlen per te shpenzuar ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Per cfare shpenzoni me shume ?   Sun Sep 23, 2007 1:03 pm

libra,garderobe dhe udhetime Smile ,mendoje se libra ia vlen per te shpenzuar se perfiton shume edhe udhetime po ashtu se viziton vende te reja njeh persona te rinj dhe perballesh me nje kulture te re dhe fiton eksperience garderoba pastaj varet nga njeriu se sa rendesi i kushton ai pamjes se tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Per cfare shpenzoni me shume ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: