ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Sep 03, 2007 9:07 pm

Do doja qe kjo teme te jete per te gjithe ne qe ne pamundesi te jemi afer atyre qe i duam aq shume .....
Ketu do kemi mundesine qe te themi ato fjalet qe dalin nga thellesia e Zemres tone .....

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Sep 04, 2007 3:42 am

Te kam jete Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Sep 04, 2007 3:44 am

Me mungon te dua zemer te dua zemer

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Sep 04, 2007 3:46 am

Me mungon ja thashe qepari ne tel Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Sep 24, 2007 1:32 pm

vallaj me e than troc...
po e pres ti them..

O shpirtttttt te hangsha gerrmazin. lol (qefe qefe kjo dynja.. mos ma shaj njeri mendimin Razz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Sep 24, 2007 1:37 pm

O redo me sa te njof une ketu je ok se une po porisja ti thopshe ndonej gje tjeter lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Sep 24, 2007 2:11 pm

Deniso... ka femra ktu re.. kemi kulture ne.. nuk flasim ashu gjonash Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Sep 25, 2007 4:36 pm

me ka acaruar nervat mos me flas me mire Mad Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Sep 25, 2007 5:43 pm

I them : ME FAL PER GJITHCKA

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:12 am

i them hajt te me takosh sot ne enderr te vendi i perhershem drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:24 am

Une i them hape pak msn se me mori malli te te shikoj fytyren Smile kur ne kete kohe futet ne msn gjinekollogu ca tersi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:27 am

Hahhahahhahahaha nuk ke fat jo hahhahhahah ik re i thuaj atij se po pres dike hahhahahaha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:30 am

Soni se ca po me ndodh Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:41 am

Hmmmm ec shpejt matane ti se qenka mhabet serioz ky me duket Neutral

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 1:25 pm

PearL shkruajti:
I them : ME FAL PER GJITHCKA

Te kam falur per cdo gje. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 5:17 pm

Hmmmm ti siper nuk ishte per ty jo Razz Razz
I them do jem prane teje gjithmone ne cdo sekond ne cdo minute te dua zemer

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Sep 26, 2007 6:04 pm

e ben kastile qe me acaron Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Sep 27, 2007 4:40 am

uaaa sdi per zotin po do ti thoja ku je me se humbe hajde e te kis pak te faqja ahhahaahha se po te jete ne vend tjeter vjen perhera ai pastaj hahahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Sep 27, 2007 1:48 pm

lol! bounce lule :afro: :joker: geek 👽 🐱 cyclops :face: i frikesuar te dua zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Sep 27, 2007 11:40 pm

e me te iku goja ty fol me jo me shenja hahahahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Sep 27, 2007 11:54 pm

Emocionet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Sep 28, 2007 8:27 am

ahhhhhh do doja ti thoja te dua shume zemra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Sep 28, 2007 2:05 pm

do ti thoja nga ke humb ku je? i habitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Sep 28, 2007 2:19 pm

do i thoja.. zemra kam ngel thate..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sat Sep 29, 2007 6:15 pm

me ka marre malli do i thoja Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: