ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sat Sep 29, 2007 7:00 pm

Do i thoja flm qe me dhe nje shanc te dyte te dua zemer Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Oct 01, 2007 3:30 pm

o sa mire me ken shqiptare i them Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Oct 01, 2007 6:32 pm

Ne kete moment po te kisha lek ne tel do i thosha ik se skemi me pune bashke Sad Mad une shume acarejshen tani. Fuck love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Oct 01, 2007 9:32 pm

Nese do te kisha 1 se ky tani eshte moment tjeter ai ishte tjeter me lart vallahi sdi ca ti thosha confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Oct 02, 2007 11:39 am

PearL shkruajti:
Do i thoja flm qe me dhe nje shanc te dyte te dua zemer Smile

She she.. te paska dhene nje shanc te dyte.. hajt urime.. suksese ket here.. mos na bosh noj lomsh te madh moj Very Happy mendjen ne mesim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Oct 02, 2007 4:05 pm

Nuk ka me lemshe jo gabimi u be mesim plus qe nuk do kem me shance jo eshte i fundit keshtu qe duhet te pyes mire veten para se te bej nje veprim apo dicka .

Do i thoja me mungon shume te dua afer Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Oct 02, 2007 7:36 pm

do i them sot me kenaqe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Oct 02, 2007 8:07 pm

Me behet qejfi qe te kenaqi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Tue Oct 02, 2007 8:09 pm

Tani bo se di je si shpirt ndoshta do i thosha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Oct 05, 2007 10:34 am

Hajde pime i kafe do i thoje se sjam ne terezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Oct 05, 2007 1:56 pm

bo se di cfare do ti thoja Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Oct 05, 2007 5:43 pm

Te te puth pak Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sat Oct 06, 2007 11:31 am

No Coment Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sat Oct 06, 2007 4:49 pm

I them se : Je veux qui tu sois ą mon coté plus vite posible Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sat Oct 06, 2007 11:31 pm

Ok ParL.. Me qarte se kaq nuk behet.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sun Oct 07, 2007 12:28 am

Hahhahahhaha dike frengjisht mo shejtan eeeeeeeeeeee ???????? Razz Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Sun Oct 07, 2007 10:50 am

problemi eshte se nuk mora vesh asgje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Oct 10, 2007 5:27 pm

I them nese kam mundesine qe ai ta lexoj kete qe eshte person i vecante dhe qe kam patur fatin me te madhe te jetes time qe e kam njohur gjithashtu i them FLM qe me ke ndenjur prane sidomos ne periudhe te veshtire per mua dhe qe me rri akoma FLM te dua zemer Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Oct 10, 2007 8:58 pm

mu hiq sysh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Oct 11, 2007 7:35 pm

se di cfare do ti them....... scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: DASHURIA DICKA E PA HARITUR   Sat Oct 27, 2007 4:40 pm

DO TE DUA ME SHUME NA DIE DHE ME PAKE NA NESER scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Mon Oct 29, 2007 7:35 pm

Goca je si zemer te kam jeteeeeeeeeeeeeeee Very Happy puc te buza bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Wed Oct 31, 2007 10:56 pm

cuni .....gocen e ka marre malli ..... Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Fri Nov 16, 2007 3:54 pm

do te dua me shume na di she me pake na neser lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   Thu Nov 22, 2007 4:18 pm

goca une ty ne te dy ajde ikim ne shtepi se po me vjen gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do i thonit personit te zemres ne keto caste ..... ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: