ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A jane vajzat shqipetare materialiste ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Mon Sep 03, 2007 9:33 pm

Si mendoni ju a jane femrat shqipetare matieraliste ??????
Jepni mendimet tuaja per kete teme dhe do ju lutesha pa ofendime e fjale banale faleminderit

Me respekte PearL Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Sep 04, 2007 3:17 am

Jane sa ska ku vete me te shikojne nga cke jo se kush je Smile . eksperjenca personale Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Sep 04, 2007 3:24 am

She she njeri ke kaluar shume eksperienca te tilla mo qe i dike mire ?Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Sep 04, 2007 3:35 am

Nga pak Smile 👅 albino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Sun Sep 23, 2007 11:35 am

nje pyetje kisha pse vetem femrat shqiptare? i habitur cfare kemi ne ndryshe nga femrat e tjera,?ka te bej me person nuk mund te pefshini ne kete menyre gjithe personat gjerat nuk ndahen asnjeher ne menyre te prere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elle
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Sun Sep 23, 2007 10:17 pm

Ka edhe djem materialist Very Happy mua do te me pelqente qe femrat te ishin edhe me teper materialiste se c'jane lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Mon Sep 24, 2007 6:04 pm

e bukur kjo me pelqen si ide hahahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Mon Sep 24, 2007 6:18 pm

Twisted Evil Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Wed Sep 26, 2007 1:09 am

pse ty deni nuk te pelqeu?????? 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Wed Sep 26, 2007 1:11 am

No coment confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Wed Sep 26, 2007 1:18 am

He mo he ti thuaje mendimin tend oj ky Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Sat Nov 03, 2007 1:45 pm

Une nuk mendoj se klasifikohet me
"vajzat shqipetare" "Vajzat italiane" apo ato afrikane....
Femrat ne pergjithesi jane me materialiste se meshkujt...
jo per gje por ne shqiperi,skane nga ja mbajne,do qerasin
patjeter.... (per ata eshte te besh burrin)....
mendoj se ato shqipetaret perfitojne pak nga rasti qe
meshkujt duhet te qerasin (gje me te cilen nuk jam dakort)
.... mgjth ka femra e femra apo jo.... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: : DiSkuTimE ShoQeroRe :: A jane vajzat shqipetare materialis   Sat Dec 15, 2007 5:41 pm

materialiste--jo, po na i ka qefi gjerat e mira, kujt sja ka qefi???


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:19 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Mon Dec 17, 2007 12:47 am

ti teta/xhaxhi unknown.. si pamje te pare ajo qe the ti mund te quhet nje dhurate..(kerkon nje dhurate nga dikush qe i ofron dhurata te tjera.)
Ndersa materialse p.sh mund te quash dike qe kerkon gjera edhe tek njerezit qe nuk i njef po thjesht i dalin para edhe i ofrojn dicka. Ose mund te quajm ato persona qe shikojne vetem njerezit qe kane leke e mundesi te ofrojn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: A jane vajzat shqipetare materialiste   Mon Dec 17, 2007 3:45 am

cdo njeri ka mendim e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Mon Dec 17, 2007 2:53 pm

emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm spiun gezuar lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: :: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Jan 01, 2008 12:50 am

varet si e ze..po dhe jo


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:22 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Jan 01, 2008 4:04 am

te jeni sa te doni mua sme merni dot asgje Very Happy se skam gje po doni ate materjalin jua jap me kenaqesi Very Happy 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   Tue Jan 08, 2008 11:20 pm

qe e paske ndryshuar ElEni e shof..
Po me qarte se kaq vallaj nuk mund te behet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jane vajzat shqipetare materialiste ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jane vajzat shqipetare materialiste ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: