ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hi t gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: hi t gjitheve   Sat Sep 08, 2007 6:23 pm

hi t gjitheve.une jam dea nga vl,u futa ne kete forum se krijuesi dhe moderatori jane shoket e mi.urime denisit per forumin.great job Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 09, 2007 1:32 amMire se erdhe Dea kalofsh sa me bukur ne forum Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 09, 2007 2:09 am

Dea mire se erdhe dhe shume flm per pershendetjen dhe kur vje te lokali ku punoj mos mer gjithmone caj ndryshoje te shkreten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 09, 2007 2:40 am

dea mire se erdhe si fillim pastaj per punen e pijes kur te shkosh serish porosit nje leng frutash se e ke nga mua Razz

kur te shkosh te lokali thuaji e kam te paguar nga cannabis_sativa hihihihi :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 09, 2007 3:02 am

Pranoje pijen dea por mos ta kaloje 2500 lekshin se ky eshte renacak sti dergon leket dhe i bie qe te qerasa une Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 09, 2007 3:22 am

O Dea merr nje martini nga une se keta s'dine te qerasin gocat jo ncncncnncncnc sa kornacer qe jane moj papappappapappaa Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005

Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sat Sep 15, 2007 11:42 pm

per fat te keq dea nuk pi alkool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Sun Sep 16, 2007 1:29 am

E pra ajo pi sprite pepsi caj limoni ose amita Smile ca kamarjeri jam edhe ne oren 1 te nates jua mbaj mend porosite shkembi pi hejneken ose kafe te shkurter ose pepsi twist Smile si do ja beni kur te iki une nga lokali Smile confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005

Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Tue Sep 25, 2007 5:05 pm

webmaster shkruajti:
E pra ajo pi sprite pepsi caj limoni ose amita Smile ca kamarjeri jam edhe ne oren 1 te nates jua mbaj mend porosite shkembi pi hejneken ose kafe te shkurter ose pepsi twist Smile si do ja beni kur te iki une nga lokali Smile confused
hahahahhah Razz Razz Razz
o denis o moster po ku i mban mend ore.
me shkrive se qeshiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Tue Jan 22, 2008 10:37 pm

Hi Dea!!!! ke shume emer te bukur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Wed Jan 23, 2008 6:13 pm

hi hi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   Mon Jan 28, 2008 11:04 pm

Hi Dea..
i think that one day you will be a great news anchor..dont ask me how..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: gezuar sh.v   Wed Feb 13, 2008 10:44 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi t gjitheve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi t gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: