ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shkembi2005
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: hi   Sat Sep 15, 2007 11:39 pm

hi, un jam iliri jetoj ne vlore.
nqs me kerkoni mund te me gjeni mbasdite te Bar Bon Esp..(se po i bej edhe reklame free)
me plq shum electrnica, muzika elektronike,
ca te them me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Sun Sep 16, 2007 1:13 am

Mire se erdhe Ilir kalofsh sa me bukur Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Sun Sep 16, 2007 1:26 am

Qe ta merni vesh ju bon esperance eshte lokali ku punoj une dhe klientet qe vine aty dhe anetare te foirumit jane Shkembi2005 gjinekollegu darkprincess dhe dy te tjere se si mbaj mend Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Mon Sep 17, 2007 12:25 am

Mire se erdhe Ilir :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: hi   Tue Jan 22, 2008 10:55 pm

hi Iliri
gjith te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: hi   Wed Jan 23, 2008 6:01 pm

aloha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: hi   Mon Jan 28, 2008 11:19 pm

pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hi   Mon Feb 04, 2008 3:50 pm

Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: