ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 filmi i preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: filmi i preferuar   Mon Sep 17, 2007 12:35 pm

cili eshte filmi me i bukur qe keni pare ose ju ka ngelur ne mendje per ndo 1arsye dhe shpjegoni pse ju ka pelqyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Mon Sep 17, 2007 12:50 pm

Lol se me duket sikur jam ne klase te 5 qe duhet te shpjgoj nje ngjarje ncncnc Filmi me i bukur ?????????? bo ndoshta ska sepse jane prono dhe njesoj jane vetem pejsazhi te njeri me ka pelqyer shume ishte ne det Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Tue Sep 18, 2007 5:29 pm

MOS CA THUA PO FLASIM PER FILM ARTISTIK JO ASHTU TURPE Embarassed MUA PER VETE ME PELQEN SHUME FILMI BEAUTIFUL MIND ME RUSSELL CROW.THJESHT FANTASTIK.KAM NGELE PA GJUME TERE NATEN KUR E PASHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Mon Sep 24, 2007 6:40 pm

ka shume filma qe me pelqejn por momentan jane"Kujtimet e nje Geishe""Krenari dhe paragjykim""Ditari"etj,etj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: filmi i preferuar   Tue Jan 15, 2008 8:11 pm

Big Fish, NOTEBOOK, LORD OF WAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Sat Jan 19, 2008 10:41 pm

doje emrin tend, Zonje nga Fshati/Qyteti, dimri i fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Wed Feb 06, 2008 8:33 am

Stranger than fiction, the wedding singer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   Mon Feb 25, 2008 8:45 pm

anatonment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: filmi i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
filmi i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli-
Kėrce tek: