ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 aktori dhe aktorja e preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: aktori dhe aktorja e preferuar   Mon Sep 17, 2007 12:38 pm

mua me pelqen sh fare johnny depp ndersa aktorja boh ndoshta keira knightley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   Tue Sep 18, 2007 5:37 pm

Me pelqen shume aktori Keany Reeves si dhe Antonio Banderas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   Mon Sep 24, 2007 6:33 pm

aktor matt damon dhe orlandi bloom aktore tani nuk me vjen ndermend asnje bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   Sat Feb 02, 2008 5:32 am

richard gear, drew barrymore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: aktori dhe aktorja e preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
aktori dhe aktorja e preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli-
Kėrce tek: