ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pse shkojme drejt modes ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Pse shkojme drejt modes ?   Mon Sep 17, 2007 12:43 pm

Dmth pse vishemi me rrobat qe jane ne vetrinat e dyqaneve apo perpiqemi te kopjojme ata qe dalin ne kopertina?Une per veten time se ndjek moden,vesh gjera q me pelqejen mua e jo te tjereve qe mendoj se me shkojne por gjithsesi ka shume njerez qe jane te fiksuar te jene ne fashion e trendy.Pse mendoni se u ndodh kjo njerezve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pse shkojme drejt modes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: