ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sekretet .....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Sekretet .....   Tue Sep 18, 2007 1:44 am

SEKRETET ....

Ca mendoni rreth tyre ne nje lidhje...
A duhet te kete sekrete ne nje lidhje dashurie apo martesore??
A duhet thene cdo gje??
Si mendoni se duhen trajtuar sekretet ??


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Sep 19, 2007 4:18 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sekretet .....   Tue Sep 18, 2007 1:51 am

Per mendimin tim varet nga koha qe jane martu cifti nese jan te lidhur thjesht jo cdo gje duhet thene sepse duhet te ketre pak interes njeriu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sekretet .....   Sat Sep 22, 2007 10:19 pm

mendoje se ne rralle te pare ka te bej shume menyra se si dy persona kane krijuar dhe ndertuar nje marredhenie dhe varet dhe nga tipi i "sekretit"qe nuk eshte treguar normalisht qe gjerat kryesore duhet te thuhen nje lidhje e bazuar ne genjeshtra nuk eshte e shendeshme keshtu qe ka premisa te medha te deshtoje si lidhje pastaj per gjera qe bejne pjese te vogelsirat nuk mendoj se eshte e nevojshme te thuhet cdo gje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sekretet .....   Sun Nov 04, 2007 4:44 pm

Une mendoj se ndonjehere pak gjera duhet ti mbash
per vete.... Sekretet qe mban cdo njeri,nuk jane asnjehere
te bukur.... jane gjithmone gjerat e zeza qe kane
ndodhur dhe nuk di ti tregosh... -Mendoj se duhet te kuptosh
sa e lidhur je me nje person... dhe pasataj nese e
meriton te te njohi te gjithen.... pse jo ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sekretet .....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sekretet .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: