ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Tue Sep 18, 2007 6:17 pm

Fati jone ka qene te shperndahemi neper kater anet e bote!

Kushdo nga ne qe ka marre rrrugen e mergimit ne fillim eshte nisur me iden se perseri do te kthehet , por me kalimin e kohes gjerat ndryshojne ,ideja e kthimit zbehet pasi mesohesh me jeten , krijon rrethin tend shoqerore , ke nje pune, ndoshta jeton edhe me familjen ,femijet vazhdojne shkollen etj etj dhe nuk te duket aspak e lehte ndoshta qe te kthehesh gje qe une nuk mund ta paragjykoj ... ( endrra ime ne sirtare eshte : qe te gjithe shqiptaret qe kane punuar , studiur dhe marre gjithithcka te mire nga jashte te ktheheshin te investonin ne shiperine tone te dashur dhe te ndiheshim me te vertet krenare qe jemi shqiptare , por Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )

Mirepres mendimet tuaja !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Wed Sep 19, 2007 2:29 am

Ndoshta kur te plakem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Wed Sep 19, 2007 2:32 am

Dhe une si ti Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Tue Sep 25, 2007 12:17 am

nuk e di se cfare do bej nuk e kam vendosur akoma Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   Tue Sep 25, 2007 5:37 pm

Per momentin nuk kam ndermend te kthehem ,se di per me vone Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperia - A mendoni te ktheheni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: