ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa u besoni mediave ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Sa u besoni mediave ?   Tue Sep 18, 2007 6:20 pm

Eshte e ditur qe ne fushen e mediave cdo fakt apo event te zmadhohet ne piken qe te terheqi sa me shum vemendje nga klientela!

Ne anet tjeter, ne shumicen e rasteve jane mediat ato qe na lejne te ditur per gjerat qe po ndodhin rreth nesh!

ama ne shume raste asgje nuk eshte ashtu sikur shtrohet nga ata(mediat).

Personalisht i urrej dhe nuk u besoj fare gazetave. Po ju? U besoni mediave?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sa u besoni mediave ?   Tue Sep 25, 2007 12:55 pm

varet nga lajmi pergjithesisht mendoj se vetem titulli krysore ose si ngjarje ne teresi mund te jete e vertet se gjithe artikulli ose te detajet si e lexon te nje gazet nuk e lexon te nje tjeter cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sa u besoni mediave ?   Sun Feb 10, 2008 6:15 pm

shume nonjehre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Sa u besoni mediave ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa u besoni mediave ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: