ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pijet tuaja te preferuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Pijet tuaja te preferuara   Tue Sep 18, 2007 6:23 pm

Cilat nga pijet joalkolike dhe alkolike jane te preferuara nga ju ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Tue Sep 25, 2007 12:19 am

kuba libre,rum me cola,radler...dhe lengjet e frutave me pelqejn bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Tue Sep 25, 2007 12:23 am

Sanbuka vdes fare Very Happy geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Tue Sep 25, 2007 5:36 pm

Jus d'abricot me pelqen shume dhe Monako e kam qejf

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Thu Sep 27, 2007 2:52 am

un po s'piva qumesht dit per dit iki nga trute,dhe nga stomaku(mos jam me ulcer...boh).Apo qumeshti s'quhet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Thu Sep 27, 2007 2:54 am

Ec po bejme nje perjashtim per qumeshtin ,po e pranojme Razz Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Mon Oct 22, 2007 11:13 pm

Une pa pi i shishe birr ne dit me iken truni, por pijen e preferuar kam kokteilin DECHRISTIANIZE eshte shum i fort po ktu ne shqipri sdi me e bo njeri Sad, plus dhe Absinth qe e kam pi kto dy dit bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Mon Oct 22, 2007 11:15 pm

Nje teke vere per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Tue Oct 23, 2007 10:09 am

Vetem Birra du gjith diten.. po nuk piva jam tap.. Nojher pi edhe Gin Gordon me Shveps..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Wed Oct 24, 2007 6:20 pm

Kokteilet me alkol te lehte i kam qejf si dhe martinin e bardhe me limon Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 30
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Sat Nov 03, 2007 11:56 am

uaaaaaaaaaa edhe mua me pelqen spongebob... vdes... e ndjek gjithmone ketej...
(ehe pse ti ke vene patrik)...
E imja pa dyshim vodka-red bull,capiroska alla fragola
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Tue Nov 20, 2007 11:11 pm

kristina shkruajti:
uaaaaaaaaaa edhe mua me pelqen spongebob... vdes... e ndjek gjithmone ketej...
(ehe pse ti ke vene patrik)...
E imja pa dyshim vodka-red bull,capiroska alla fragola

Patrick osht idhulli im Razz , po kto dit kam pi dhe kokteil Mimoza= ver e gazume + lng portokalli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Thu Nov 22, 2007 3:40 pm

krist je per nje vodka redbull sonte? lere ashtu themi ne nje dhe pastaj e gjejme shtepine me te pyetur Very Happy gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
suada
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 32
Location : Ancona/ITALY
Registration date : 02/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Sat Dec 08, 2007 6:02 pm

UNE I PI TE GJITHA , KOHET E FUNDIT ME THEN TE DREJTEN PO FILLOJ PO PRAKTIKOJ SHUME TEKET E TEQUILA ME KRIPE DHE LIMON...DUHET TE THEM QE JAN JO KEQ Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Sat Dec 08, 2007 6:04 pm

Twisted Evil mua nuk me lejohet me te pi alkol pfffffffff sa inat por nuk kam c'te bej shendeti kalon mbi te gjitha keshtu qe tani pi vetem leng frutash ose kokeil frutash Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   Sun Jan 20, 2008 11:15 pm

siera mist, canada dry, fanta

margaritas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pijet tuaja te preferuara   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pijet tuaja te preferuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: