ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gjykimi i vetvetes !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Gjykimi i vetvetes !!!   Tue Sep 18, 2007 7:06 pm

Sa prej jush e gjykojne veten e tyre per nje veprim te kryer gabim dhe sa prej jush nuk e gjykojne aspak veten e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Wed Sep 19, 2007 2:01 am

Normalisht nje person duhet ta gjykoje veten une e bej Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Wed Sep 19, 2007 4:16 am

E kam gjykuar aq shume veten keto dite saqe nuk kam me nerva ,por te pakten nga gabimet meson dicka dhe nuk i ben te njejta gabime jo jo

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   Sat Nov 03, 2007 1:50 pm

une e gjykoj veten,shume,edhe per gjera koti,
por mendoj se nuk eshte gjithmone mire..........
Ndonjehere eshte mire te dalesh nga karakteri
jot,edhe per gabimet,si the edhe ti,meson..........
por rendesi ka ta kuptosh,jo te vetegjykohesh,
sepse te demton....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjykimi i vetvetes !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjykimi i vetvetes !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: