ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Parfumi Qe perdorni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Thu Aug 30, 2007 12:48 am

Tregoni Parfumet QE Ju Pelqejne Edhe Qe Perdorni Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Thu Aug 30, 2007 1:23 am

Une perdor PRADA dhe Delices De Cartier

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Thu Aug 30, 2007 1:29 am

Aqua di Joe Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Thu Aug 30, 2007 2:13 am

lool ene ky si un Aqua Di Gio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Tue Sep 25, 2007 1:30 pm

Bruno Banini dhe Evidence Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Fri Sep 28, 2007 8:44 am

pse ka parfume ne shqiperi ahhaha une perdor parfume te ndryshme i nderroj sa te dale ndonje parfum i ri e marre keshtu te gjitha i kam provuar dhe i kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Fri Sep 28, 2007 5:50 pm

Mira jo mi rush ne lyhemi me bajga lope Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Fri Sep 28, 2007 8:11 pm

ne Shqiperi mund te kete shume mangesira,po ne shqiptaret e kemi nje gje te mire qe per gjerat qe qejfit nuk ia lem vetes mangut Razz ..ia plotesojme vetes qejfet ne maksimum kemi nje shprehje.."kena lind per qejf" Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Sun Jan 20, 2008 2:36 am

Vazhdoj akoma te perdor Delices De Cartier e ardhuroj aromen qe ka por po perdor dhe Hipnoze De Lancome

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Sun Jan 20, 2008 2:39 am

JLO
Tommy girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Sun Jan 20, 2008 6:28 pm

Sexy nga Victoria Secret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parfumi Qe perdorni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: