ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A dini te thoni "ME FAL" ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A dini te thoni "ME FAL" ???   Tue Sep 18, 2007 7:12 pm

A dini te thoni me fal?
Sa e veshtire eshte per ju te pranoni qe keni gabuar?
A ndiheni keq kur e dini qe keni gabuar dhe nuk thoni me fal personit qe keni lenduar?

Mirepres pergjigjet tuaja pikecuditje pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   Wed Sep 19, 2007 1:58 am

Une them gjithmone edhe kur skam faj qe ti heq qafe njerezit arrogante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   Sun Sep 23, 2007 12:50 pm

varet nga situata dhe personi nqs eshte se kam te bej me ndonje person arrogant e kam shume te veshtire te them me fal,po nqs vertet e ndiej veten fajtore dhe me fal dhe perpiqem te rregulloje sadopak gjerat me ate person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elle
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   Mon Sep 24, 2007 11:23 pm

Varet nga situata ku ndodhem por ka raste qe them me teper se c'duhet ME FAL lol! kjo vetem me dike Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   Thu Sep 27, 2007 2:25 am

un them scusa ose sorry.eshte shume me e lehte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   Thu Sep 27, 2007 2:27 am

hahahha prandaj ste mar vesh ty kur flet une Razz hahahahhaha fol shqip ku ka si gjuha jone apo nuk eshte keshtu ? :p ⭐
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A dini te thoni "ME FAL" ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A dini te thoni "ME FAL" ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: