ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 MIRE SE JU GJETA O POPULL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albstar
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 40
Location : Tironc Plako
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Wed Sep 19, 2007 3:13 pm

MIRE SE JU GJETA E SI PO JA CONI E LA SE QENKA FTOHTE SHUME KETEJ ME FEMERAT STA VARKAN FARE OSE SKA KA JENIMER PSE NUKI BENINDONJE GJETE BUKUR JU MER QE TE NA KENAQNI DHE NEVE TE KEMI SEME CFARE TE MERREMI
HAJT GJITHESESI URIME PER WEBSITIN E PUNE TE MABRE E MEMEND NE KOKE lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albstar.co.cc
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Wed Sep 19, 2007 5:32 pm

Hello ,mire se ke ardhur dhe kalofsh bukur

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Fri Sep 21, 2007 3:08 am

mire se erdhe Albstar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Tue Jan 22, 2008 10:40 pm

yasuuuuuuuuuu
Mire se ke ardhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Wed Jan 23, 2008 6:11 pm

mire se je vjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   Mon Jan 28, 2008 11:06 pm

mire se erdhe peoplez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: happy V_Day   Wed Feb 13, 2008 10:35 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIRE SE JU GJETA O POPULL   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MIRE SE JU GJETA O POPULL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: