ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gym Class Heroes - The Papercut Chronicals (320kbps)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Gym Class Heroes - The Papercut Chronicals (320kbps)   Sun Sep 23, 2007 8:41 pmGym Class Heroes - The Papercut Chronicals

1. Za Intro
2. Papercuts
3. Petrified Life And The Twice Told Joke / Decrepit Bricks
4. Make Out Club
5. Taxi Driver
6. So Long Friend
7. Everyday's Forecast
8. Pillmatic
9. Simple Living
10. Cupid's Chokehold
11. Faces In The Hall
12. Graduation Day
13. Apollo 3-1-5
14. Wejusfreestylin' Pt2
15. To Bob Ross With Love
16. Papercuts / The Reason For The Lesions
17. Nothing Boy VS. The Echo Factor
18. Band Aids


Kodi:
http://rapidshare.com/files/30448235/Gym_Class_Heroes_-_The_Papercut_Chronicles.rar

password:
Kodi:
exousia+hybridprojekt.com

ps: PearL ajo kenga qe thua ti eshte 10. Cupid's Chokehold :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gym Class Heroes - The Papercut Chronicals (320kbps)   Sat Nov 03, 2007 4:53 pm

Yes Cannabis dhe te pershendet me kete kenge 56

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gym Class Heroes - The Papercut Chronicals (320kbps)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MULTIMEDIA :: MuZikA E HuaJ-
Kėrce tek: