ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A jeni te modes ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 1:05 am

Ne shekullin e XXl moda eshte bere akoma me shume e ndjekur nga te gjithe sidomos rinia e sotme .
Po ju a jeni te modes? A ju pelqen te visheni me rroba marke ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Po Jam   Thu Aug 30, 2007 1:12 am

Po Jam i Modes Dhe Me Pelqen Shum Marka D-G
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 1:20 am

Qyqa jeni bere te gjithe me Dolce & Gabanna more hahahahhahaha shikoni pak mo se kane dal marka te reja papappapapappappa (shaka)

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 1:31 am

Diesel the best Giorgio Armani and Aqua di Joe imagjinoni ca cuni jom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 1:31 am

Diesel papappapapa njesh je ncnncncnnc Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 1:38 am

Mbas teje Razz cheers lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 2:01 am

Hahhahahhaha jojo kam respekt per vlonjatet Razz ,vertet diesel eshte nje marke e vecante per meshkuj ,mua personalisht me pelqen ,vete blej rripat e xhinseve Diesel

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Thu Aug 30, 2007 2:14 am

Po Po Shum Made In Gabeli Razz:P:P:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
darkprincess
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 28
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Tue Sep 18, 2007 5:36 pm

UNE PER VETE SE NDJEK MODEN.VESH RROBA QE ME PELQEJNE MUA PASTAJ PSE DUHET TE JEMI SI GJITHE TE TJERET.DOLI NE MODE SIVJET AI MODELI I FLOKEVE TE GJATA PERPARA E TE SHKURTRA PRAPA(SE DI SI I THONE NE GJUHEN PROFESIONALE) E I BENE TE GJITHA GOCAT ASHTU.BOH SH KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Tue Sep 18, 2007 5:38 pm

Hahhahahahha pse akoma kete model flokesh kane akoma aty ? Ueeeee modeli me i cpifur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Mon Sep 24, 2007 6:54 pm

varet si ndihem shpirterisht,po jo gjithmon me pelqen moda qe mund te jete ne ate periudhe kohe pastaj moden e ben njeriu keshtu qe sejcilit prej nesh mendon se eshte modern ne stilin e tij sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   Sun Jan 20, 2008 2:38 am

Po e pranoj qe me pelqen moda shume biles me shume me shtyn dhe zanati qe kam cosmetik -estetic , por me ka pelqyer me kohe moda por jo e tepruar fare jo se ka ca modele qe nuk vishen as per gjume Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: A jeni te modes ?   Sun Jan 20, 2008 2:40 am

jo dhe aq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te modes ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te modes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: