ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:07 am

Per Mua Dritoro Agolli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:28 am

Froidi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
elle
AneTaR I Ri
elle

Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:50 am

Smile webmaster po Froidi nuk eshte shkrimtar por filozof, psikolog ...Very Happy gjej nje tjeter me mire.
Mua me pelqen Diana Culi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:15 am

Razz emi ti si bo kjo ai me pelqen se ka bo libra Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:48 pm

Tolstoi.Stendal,Brunilda Zllami,Honore de Balzak,Ismail Kadare,Daniel Still etj etj lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:49 pm

upss se tani mu kujtua nje qe eshte shume i dashur per mua si shkrimtar Remark Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:45 am

mua me pelqejne shkrimtaret qe shkruajne per jeten reale ne vecanti me pelqen dritero agolli pavarsisht qe kam ikur e vogel nga shqiperia prap i lexoj libra te tije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:52 pm

Mu me pelqe Selman Rrushdie dhe Stephen King pastaj ca jan shqiptar aha asnjoni, se si kot me duken.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:01 pm

Stephen King eshte nje nga shkrimtaret qe me perlqen dhe mua shume eshte shume i madh gjithashtu preference e imja eshte dhe Dan Brown Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: LeTėrSiA-
Kėrce tek: