ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bono,Shakira dhe Alicia Keys nje skuader

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Bono,Shakira dhe Alicia Keys nje skuader   Tue Sep 25, 2007 9:56 pm

Bono, Alicia Keys, Shakira, Chris Rock, si dhe ish presidenti Amerikan Bill Clinton, do te marrin pjese ne nje tavoline te rrumbullaket ku do te flasin per te rinjte. Ky aktivitet do te mbahet me 29 Shtator, dhe aty do te kendojne Shakira dhe Keys. Kjo nisem eshte marre nga Clinton Global Initiative bashke me MTV dhe mbahet ne formen e nje konference tre ditore ne New York.

Ne kete tavoline cdo i ri do te flase per idete e tij per ndryshimin social ne bote, duke u perpjekur te ndryshoje komunitetin ne SHBA, si dhe me e rendesishmja, si mund te ndihmohen njerezit qe jetojne ne vendet me te varfra ne planet. Pjese te aktivitetit do te transmetohen ne MTV. Organizatoret jane shprehur te kenaqur me pjesmarrjen, duke qene se aktivitet jane ato qe mbajne te rinjte larg rruges, dhe gjerave te keqija.

Sa keq qe keto gjera nuk behen ketu tek ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bono,Shakira dhe Alicia Keys nje skuader
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: