ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi Empty
MesazhTitulli: Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi   Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:01 pm

Nje mije persona kane patur mundesine te shijojne live Kevin Costner, aktorin e famshem, i cili shoqerohej nga grupi i tij rock. Ndersa eshte duke xhiruar filmin e tij te ri "Swing Vote", ai ka kenduar pikerisht ne sheshin e xhirimit ne kohen e pushimit te madh.

Filmi i fundit i Costner ishte "Mr. Brooks" per te cilin mund te lexoni me teper duke klikuar ne Talking Movies
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kevin Costner kendon ne sheshxhirimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: