ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shiau!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Shiau!   Wed Sep 26, 2007 3:44 am

Me sa shof une,ktu u dashka hap teme e re qe te prezantohesh,se ste ecen postimi te te tjerat,te duket sikur u prish postimin Razz .OK,un quhem Kosti,rri ne Vlore,Denisat e forumit(dj_denis dhe Gjinekollogu) i kam shoke te dy,dhe me kercenuan me jete nqs nuk futesha te forumi qe se ku e kane vjedhur dhe thone qe e kane bere vete,haha.Joooooo,bej shaka,se dj_Denua merret shume.Ta dini qe s'fle naten qe te merret me forumin.Tani,dite ka plot po atij me sa duket i pelqen ne erresire.
Un kam me shume se nje jave qe jam regjistruar por s'para futem ne internet,ose futem thjesht per mailet dhe spamet.Ishalla me del koha per albrelaxin,se me pelqen si forum(se e ka bere shoku ime,prandaja).klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Wed Sep 26, 2007 3:59 am

Qyqa,po une paskam me shume se 3 jave qe jam regjistruar,ca lesh nje jave them ktu lart.Prandaj me thosh Denua mua po futu njeher nga forumi se s'je fut fare Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Wed Sep 26, 2007 5:03 pm

Mire se na ke ardhur Vlonjato dhe kalofsh sa me bukur midis nesh Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Wed Sep 26, 2007 5:17 pm

Ajd kosti se ti them dy fjale me vone kur te dalim per kafe :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Wed Sep 26, 2007 5:29 pm

Na mo ti mos e rrif djalin apo e gjen te vogel ti hahahhahahha Laughing Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 2:02 am

mos ki merak se vetem per llafe dhe forume eshte ky,friken t'ia kesh,pa s'te ben gje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 2:08 am

Hahahahahhahha lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 2:14 am

hihihihihih do te bej si edi qe sfliste dot sot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 2:16 am

wahaha,lumadhi,sikur i kishte plas kellcisja ne goje,bebebe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 2:18 am

hahahahha se si me dukej sot edi pa fol Razz hahahaha sdija ca te ktheja permbys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 3:21 am

Mercury-Blood mire se erdhe ! :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Thu Sep 27, 2007 3:22 am

rrofsh babale!E bukur fotua jote lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Tue Jan 22, 2008 10:35 pm

Hello Mercury_Blood!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Wed Jan 23, 2008 6:15 pm

ola hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Shiau!   Mon Jan 28, 2008 11:01 pm

gezohemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: happy v-day   Wed Feb 13, 2008 10:47 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shiau!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shiau!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: