ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hellooooooooooooooooo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: hellooooooooooooooooo   Thu Sep 27, 2007 3:55 am

une jam mira jam nga shqiperia po jetoj ne usa eshte hera e pare qe marr pjese ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   Thu Sep 27, 2007 4:05 am

mire se erdhe miraa dhe qendrim te kendshem ne forumin tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   Thu Sep 27, 2007 3:41 pm

Mire se erdhe miraa . Kalofsh sa me mire ne shoqerine tone lule

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   Fri Sep 28, 2007 1:48 pm

mire se erdhe kalofsh sa me mire ketu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: helloooooooooooooooooooo   Tue Jan 22, 2008 10:30 pm

me ne fund nje amerikane hiihihi gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   Wed Jan 23, 2008 6:17 pm

mire se ke ardhur miraa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   Mon Jan 28, 2008 10:58 pm

hi there
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: happy v-day   Wed Feb 13, 2008 10:40 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 35
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: hi mira   Thu Feb 21, 2008 10:28 pm

mira mir se erdhe dhe shpresoi tia kalosh super midis nesh shpresoi te ta thyeim pake merzin dhe te ndiesh midis nesh sikur je ne shqiperi kisss rrushi pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hellooooooooooooooooo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hellooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: