ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 durresiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Sep 27, 2007 4:26 am

haha mire se vini ne sofren e durresit pavarsisht se kemi tavoline po e themi kete se sdo ti ulim njerzit ne toke hahahaha shaka miresevini ne sofren durrsake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Sep 27, 2007 1:44 pm

Me fal nje shezllon dhe nje cader doja une lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Sep 27, 2007 4:11 pm

miraa ja une po te ve ca foto nga durrsi jot i bukur Very Happy
_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Sep 27, 2007 7:59 pm

THXXXXXXXXXXX LALI SE ME KENAQE ME KETO FOTO SE ME KISHTE MARRE MALLI PER DURRESIN THX
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Dec 13, 2007 10:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jan 22, 2008 9:51 pm

bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Fri Feb 15, 2008 6:02 am

NJEREZ PA NJE TRU NE KOKE. ME SIGURI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   Mon Feb 25, 2008 8:57 pm

narcissitic, egocentric, naive person mund ti thote ato fjele me siper mo.. i frikesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: durresiiiiiiiiiiiiiiiiii   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
durresiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: ViSeT ShqiPtaRe-
Kėrce tek: