ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Datelindjet E Anetareve !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Datelindjet E Anetareve !!!!   Thu Sep 27, 2007 9:22 pm

Kjo teme hapet per tu dhene urimet te gjithve anetare kur kane ditelindjet dhe do ju isha shume mirenjohese te na beni te ditur datat e ditelindjeve tuaja te dashur antare . Faleminderit per mirekuptimin te gjithve .
Respekte te gjithve nga une PearL Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Thu Sep 27, 2007 9:42 pm

21/06/1984
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Sep 28, 2007 8:40 am

una do ta them ne vesh deniss se me vjen turp ketu me perjashtoni nga forumi pastaj haahahahhaahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Sep 28, 2007 5:03 pm

Hahhahahhaha asnje nuk te perjashton moj shejtane po thuaje te te urojme dhe ne Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Sep 28, 2007 8:20 pm

ne dhjetor e kam Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Sep 28, 2007 9:41 pm

po mire mi rush se sdo te urojme cdo dit te dhjetorit na e thuj daten Razz se mos te ze deren une ty me dhurate Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Sep 28, 2007 10:16 pm

hahha sa i poshter qe je Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Mon Oct 01, 2007 11:20 pm

Ne sa dhjetor e ke Jerimida? Nese mundesh thuaje Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Mon Oct 01, 2007 11:24 pm

Vetem une e di te jerimides Very Happy nuk jua them :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Tue Oct 02, 2007 4:13 pm

Hmmmm ok kur ta kete ma thuaj tek veshi ta uroj te pakten Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bebushi
I/E Respektuar
avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 12
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Fri Oct 05, 2007 8:56 pm

1 Qershor 1988
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.TeDuaTy.Tk
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Sat Oct 06, 2007 11:42 am

04/08/1983
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EN[D]RY-DJ
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 30
Registration date : 18/12/2007

MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   Tue Dec 18, 2007 4:11 pm

31/05/88
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Datelindjet E Anetareve !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Datelindjet E Anetareve !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: DiteLindjeT E AnetArevE-
Kėrce tek: