ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me Se Merreni Ne Jete ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sat Feb 09, 2008 11:05 pm

Eleni po ta shpjegoj me dy llafe . Psh shkon ti te nje dyqan Trony e cila shet elektroshtepiake dhe ti blen nje lavatrice por per pa mundesi ta maresh vete ne shtepi dyqani ka punetoret e tij qe ta sjell ty ne shtepi dhe une ate pune bej Very Happy Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Feb 10, 2008 8:18 pm

excuza me web..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Feb 10, 2008 8:21 pm

asgje Very Happy gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Se Merreni Ne Jete ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: