ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria Ne Emigracion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Dashuria Ne Emigracion   Fri Sep 28, 2007 1:20 am

CA DO BENIT PO ISHIT I DASHURUAR ME NJE TE HUAJ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Fri Sep 28, 2007 1:59 am

Asgje do vazhdoja ta dashuroja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Fri Sep 28, 2007 9:02 am

dont deniss te huajt per mendimin tim jane per bashkejetes ose nq sse jo martohen dhe per 5 vjet ndohen jane shume trathtar me mire shqipe re ku ka si shqiptaret jane pak te eger po ska gje durohet i huja mos u fute ne lagje e jo me ne jeten tende mendimi im ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Fri Sep 28, 2007 12:43 pm

bashkohem me mendimin e miraa.. gjithsesi se kam problem shume se ca eshte.. shqiptare e huaj e bardhe e zeze e bukur e shpifme.. po u dashurova.. dihet.. Merr syte e mi edhe shikoje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Sat Sep 29, 2007 7:23 pm

Njerez jane dhe ata nese do ishte nje dashuri e paster dhe e madhe do e doja sikurse dhe nje shqiptar , rendesi ka te ndihem e lumtur me personin qe do kem ne krahe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   Sat Sep 29, 2007 8:41 pm

Hmmm une e paskam thene kete ???? hmmmm Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Emigracion   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Ne Emigracion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: