ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Fri Sep 28, 2007 1:33 am

Ne kohet e sotme jane bere shume e shume chate e sidomos voicechat ku takohesh me shume e shume njerez ku pas te cilve fshihen persona qe se ke as iden qe kush jane , si jane etj etj ...
Po ne disa raste nese mundem ta them edhe ne shumicen e rasteve po lind dashuria ne mes 2 personave.
Nuk e di a mund te quhet kjo dashuri e vertet apo imagjinate e cila me kalimin e kohes zhduket .
Dhe ketu hyn edhe ajo: se i ndajne shume e shume kilometra, se jetojme ne shtete te ndryshme te botes edhe pse thone :
"Se dashuria nuk njeh kufi"
Keshtu me duhet mendimi juaj ne lidhje me kete pyetje dhe me pyetjen :
Mund te biesh ne dashuri me nje njeri duke folur ne internet?
A ekziston nje dashuri e tille ne int dhe shume larg nj-tj?
E une nuk di si ta quaj kete dashuri : te vertet apo imagjinate !!!!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Fri Sep 28, 2007 2:01 am

Nga imagjinate kthehet ne realitet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   Sat Sep 29, 2007 8:48 pm

Nuk e di c'te them per kete teme se di sa reale behet me vone por une personalisht per momentin mendoj se eshte nje imagjinate uroj dhe shpresoj te behet realitet nje dite Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Ne Int :E Vertet Apo Nje Imagjinate !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: