ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuri apo Vuajtje ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Dashuri apo Vuajtje ?   Fri Sep 28, 2007 1:44 am

DASHURI APO VUAJTJE ? VUAJTJE APO DASHURI?
Si mendoni qe ne nje histori dashurie duhet te egzistojne te dyja bashke apo??????
Ka edhe dashuri pa vuajtje se vuajtje pa dashuri ka sepse vuan per dashurin ,po dashuri pa vuajtje mund te kete !!!
Dhe pyetja shtrohet :
Pse duhet te egzistoje dashuri dhe vuajtje dhe jo plotesisht DASHURI pyetje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   Fri Sep 28, 2007 1:48 am

Sepse zoti kur na ka krijuar neve si qenie njerezore nuk na ka bere perfekt keshtu qe dhe dashuria nuk mbijeton pa vuajtjen por nga nje ane eshte me bukur keshtu sepse jeta eshte nje loj e hidhur .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   Sat Sep 29, 2007 8:46 pm

Do preferoja dashuri me shume sesa vuajtje por gjerat keshtu jane krijuar si e tha dhe Deni me siper nuk ka dashuri pa vuajtje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Vuajtje ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri apo Vuajtje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: