ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Fri Sep 28, 2007 1:51 am

Zakonisht ne jeten tone, kemi raste qe verejme se te disa njerez ndjenjat ne dashuri lindin shume shpejt, dashurohen ne shikim te pare, kurse te disa ato zhvillohen me ngadale, por jane me te fuqishme.
A mendoni ju se ndjenjat qe lindin me ngadale, jane me jetegjata se sa ato te lindin shpejt dhe ka raste qe perfundojne shpejt?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Fri Sep 28, 2007 1:57 am

Nje dashuri qe lind shpejt me shikim te pare nuk eshte dashuri eshte thjesht nje tip epshi nje si ta shpjegoj eshte dicka nje simpati por jo dashuri dashuri eshte ajo qe lind avash avash Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   Sat Sep 29, 2007 8:43 pm

Mendoj se po ,sa me shume ta njohesh dike me mire eshte dhe me shume zgjat

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndjenjat qe lindin me ngadale ... Jetojne me gjate !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: