ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si do vepronit ju...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Si do vepronit ju...?   Fri Sep 28, 2007 3:04 pm

Nqs mesoni se partneri ose partnerja juaj nuk mund te bej dot femije si do vepronit ju ? do ndaheshit(sepse kam degjuar shpesh se shume cifte jane ndare dhe shkak ka qene ky)?sot mund te kete zgjidhje te ndryshme si psh adoptimi..Sa rendesi ka per ju fakti i te qenit prindi bilogjik i femijes?
Mirepres mendimet tuaja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Fri Sep 28, 2007 5:13 pm

Tani ka shume fare rendesi te qeni prindi bilogjik i femijes eshte me se normale por dhe qe te arija ne divorc jo sdo e beja sepse ate fat na ofroi zoti ate do pranoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Sat Sep 29, 2007 12:32 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Sat Nov 03, 2007 1:17 pm

Une vdes per femijet,por sdo e lija kurre njeriun
qe kam zgjedhur te kaloj jeten per nje enderr qe mun te realizohet
"ndryshe"....
Do ishte nje gje qe sdo mundja kurre ti vija faj...
dhe as ta lija...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   Sun Nov 04, 2007 4:06 pm

Femijet jane shume te rendesishem ne rrjedhen e jetes tone por nese do e doja me shpirt ate person nuk besoj se do ndahesha nese nuk do bente dot femje e di qe do ishte shume e veshtire nje jete pa femije por nuk do ndahesha nga ai qe dua

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do vepronit ju...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do vepronit ju...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: