ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A keni besim tek vetja ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A keni besim tek vetja ?   Sat Sep 29, 2007 2:41 pm

Sa keni besim ke vetvetja ??
Ne cfare drejtimi e vlersoni veten tuaj ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   Sat Sep 29, 2007 5:54 pm

perpiqem te kem se po nuk pata une kush do kete..dhe me ndihmon te eci perpara dhe te kaloj cfaredolloje situate Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   Mon Oct 01, 2007 11:52 am

kam.. kur jam esell.. se kur jam tap skam besim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   Wed Oct 10, 2007 5:25 pm

Ka qene nje periudhe qe kisha humb gjithcka ne vetvete perfshi dhe besimin por shpresa , vullneti dhe kurajo qe kam me ben te kem perseri besim ne vetvete , me ben te shikoj e te kuptoj qe duhet te shikoj veten dhe te ardhmen time me shume optimizem . PO kam shume besim tani tek vetvetja ime dhe do vazhdoj te kem

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: » A keni besim tek vetja ?   Sun Jan 20, 2008 11:17 pm

me kohen po, krijon shume besim ne vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A keni besim tek vetja ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A keni besim tek vetja ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: