ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje me nje kenge ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Pershendetje me nje kenge ....   Sat Sep 29, 2007 2:58 pm

Pershendesni me nje kenge forumistat qe keni me perzemer

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Sun Sep 30, 2007 3:46 am

Pershendes Jerimiden me
Elita5 -- haroje vetmine Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Tue Oct 02, 2007 9:53 am

Pershendes Denin me kengen"Change" Tracy Chapman Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Tue Oct 02, 2007 5:36 pm

flm yllo se me duhen keto pershendetjet sepse sot mora vesh qe kisha ngel ne vit te dyte dmth cdo gje po iken per keq jo per mire Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Tue Oct 02, 2007 5:51 pm

Mosssssssssssss Sad Sad me vjen keq deni te kam xhan mos u merzit labo puc

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Tue Oct 02, 2007 7:07 pm

Eh ska gje i ka jeta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Wed Oct 10, 2007 4:53 pm

Nje pershendetje per Denin me kengen I LIKE CHOPIN __GAZEBO Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Wed Oct 10, 2007 5:53 pm

Pershendes Pearl me Massari-real love lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Wed Dec 05, 2007 7:07 pm

Flm Deni une te pershendes ty me nje nga kenget e UNKATILL .Te kam xhan 56

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Fri Dec 07, 2007 4:28 pm

po pershendes pearl meqe qenka online tani me nje kenge ca te doje ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Pershendetje me nje kenge ....   Tue Jan 22, 2008 6:57 pm

Pershendes te gjithve te forumit me

Bon Jovi- (You want to) Make a Memory

url:

https://www.youtube.com/watch?v=zxtvHxQllzM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 35
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: PERSHENDETIE TE GJITHVE   Sat Feb 09, 2008 11:08 am

PERSHENDET TE GJITHE ANTARET E KETI FORUMI


Nickleback - Someday pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Alvanos_gr
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Location : athina
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: HA   Sat Feb 09, 2008 11:21 am

NJE PERSHENDETIE PER DENISIN NA VLONJATI
Djemt e Vjosės - ne sevda hodha sevdane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Sat Feb 09, 2008 7:32 pm

Kurse une pershendes te gjithe vlonjatet (sexy vetem) hahhaa Razz Razz Razz

Britney Spears- Someday ( I wil understand)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Sat Feb 09, 2008 7:34 pm

pershendes inso se eshte shpirt njeriu Smile

maroon5 - she will be loved
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Sat Feb 09, 2008 10:23 pm

persh veten time se jam si shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Mon Feb 25, 2008 8:30 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   Wed Feb 27, 2008 9:02 pm

veten time

britney spears-stronger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me nje kenge ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje me nje kenge ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: