ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Sat Sep 29, 2007 3:03 pm

Njerezit xheloze, zakonisht fshihen pas asaj se e duan shume partnerin dhe prandaj jane xheloze, ia marrin frymen duke e kontrolluar non-stop.
Po ka edhe partnere qe jane indiferent p.sh as nuk te marrin ne telefon, nuk te kushtojne kujdes...
Si mendoni ju?
Si duhet te jete nje raport mes femres dhe mashkullit qe te jene te dashuruar dhe te lumtur?
Si do te donit te sillet partneri me ju?
Xheloz, indiferent apo asnjera??
Jepni mendimet tuaja

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
avatar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Sat Sep 29, 2007 7:21 pm

Duhet te kete respekt ne nje lidhje serioze ,te kete harmoni ,pasion ,mirekuptim . Tani dhe xhelozia ben pjese ne kete lishje sepse dashuria eshte ajo qe e sjell xhelozine qe e krijon ate kur duam dike me shpirt .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Sat Sep 29, 2007 8:40 pm

Si kjo siper mendoj dhe une se kjo siper jam une hahahhahahhahahha kisha harruar pass e bera regjistrim nga e para pfffffffff jam bere harraqe Embarassed Embarassed

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Sun Sep 30, 2007 12:05 pm

Pa xhelozi ska dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   Sun Sep 30, 2007 2:42 pm

cdo gje me limit....gjella me krip dhe kripa me karar po nuk pati xhelozi po them jo te semure..nuk ka interes dhe nuk ka dashuri kot Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si duhet te jete nje lidhje dashurie ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: