ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gjeja e fundit qe keni blere ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sat Sep 29, 2007 3:09 pm

Cila eshte gjeja e fundit qe keni blere ???
Parfum??
Rroba???
Makiazh???
Etj etj etj ......

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sat Sep 29, 2007 6:17 pm

nje kordele per floket Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sun Sep 30, 2007 4:10 am

5 pale mbathje Smile boxera per ne itali :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Tue Oct 02, 2007 7:58 pm

pse 5 kurseve leket?
une bleva nje shall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sun Jan 20, 2008 2:34 am

Mqs ketu ne france jane soldet ( dmth ulje cmimesh per cdo gje ) atehere kam perfituar pak se zgjat vetem nje muaj dhe nje rroge pune e kam bere vetem kepuce , rroba e canta Embarassed kam blere shume keto kohet e fundit , shoqja ime e ngushte me thote : tani hap nje dyqan vete se nuk e di ku do i cosh gjithe keto Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sun Jan 20, 2008 2:43 am

ushqim ne grocery
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Sun Feb 10, 2008 7:18 pm

sandwich ne subway
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   Wed Feb 13, 2008 7:27 pm

nje ore dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjeja e fundit qe keni blere ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjeja e fundit qe keni blere ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: