ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   Wed Oct 03, 2007 3:09 pm

me fal se fola gabim.. nuk e bej me plumi ne koke se ashtu vdes e shpeton.. por nqs me tradheton...

I pres kembe e duar me sharre druri.. edhe e le gjith jeten te vuaj ashtu.. vari lesht un ne burg do perfundoj normale Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   Wed Oct 03, 2007 3:18 pm

ma sa i keq ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   Wed Oct 10, 2007 5:31 pm

Te falesh dike eshte hyjnore por te falesh nje tradheti kjo nuk mund te lejohet dhe te falet sepse eshte dicka shume e ulet per personin qe tradheton dhe dicka qe e ben te shkaterrohet e te vuaj jashte mase . Nuk mund ta falja dot jo Crying or Very sad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do e falnit te dashurin/en nese ju tradheton ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: