ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare celulari perdorni ????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Cfare celulari perdorni ????   Tue Oct 02, 2007 8:38 pm

Cfare marke celulari perdorni ?
Cfare celulari ju pelqen me shume ?
A e perdorni shpesh celularin ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Mon Oct 08, 2007 12:44 pm

Tani po ta them un i bie si per pordhe...
Po themi 1..

Samsung D600

Skam preferenca

E perdor shpesh kur kam leke normale Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Wed Oct 10, 2007 5:17 pm

SamsunG P300 . Eshte nje seri qe nuk vihet ne shitje jane seri qe i bejne vetem 5 apo 6 cope per gjithe Parisin dhe eshte nje cel i bukur shume hehehe . I adhuroj cel qe jane seri e vecante si psh Motorola disange D&G apo ajo qe ka dale tani PRADA disange LG jam e pasionuar pas cel ne seri te pakta qe nuk jane ne shitje te madhe neper dyqane por qe gjenden vetem nga Int apo persona te vecante

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Wed Oct 10, 2007 6:57 pm

Motorola V3 sma ndien shume per tel vetem tja beje alo dua lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Wed Oct 10, 2007 9:09 pm

PearL po na shet men mi ? ok.. lol!


1- Samsung D600 (AMC)
2- LG 3 (Vodafone)
3- Sony Erikson, model pak i vjeter.. (numer i huaj)

Preferenca: Jaguar..lol

Perdorimi.
Vodafone me teper. LG 3.. se i mban bateria me teper pranej Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Sat Oct 13, 2007 4:51 pm

Hahhahahhahhaha Redi jo mo se thashe per mend jo por keto preferenca kam i kam qejf shume gjerat e vecanta qe si ka njeri ne cdo fushe jo vetem ne cel Very Happy Razz Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Tue Oct 16, 2007 1:20 pm

ou.. te pelqejn preferencat ty e ? Razz ok..

Preferenca:
Te jem perballe PearL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Fri Oct 19, 2007 7:06 pm

Hahhahahhahahha she njeri . Bej te fala gruas nga une Very Happy Razz Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Sun Oct 21, 2007 2:51 pm

samsung SGH-U700V eshte celi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Mon Oct 22, 2007 11:36 pm

NOKIA 6230i e kam qe 2005 e kam ra rehat dhe as e ndroj me asgjo tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Tue Oct 23, 2007 10:14 am

PearL shkruajti:
Hahhahahhahahha she njeri . Bej te fala gruas nga une Very Happy Razz Razz

Preferenca Me Shpjegim:
Te jem perball PearL..pa grun time.. Razz (rrofsh per te falat)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Wed Oct 24, 2007 6:26 pm

pau pau

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Mon Oct 29, 2007 7:56 pm

akoma motorola v3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   Wed Nov 07, 2007 10:52 pm

PearL shkruajti:
pau pau
👽

55
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare celulari perdorni ????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare celulari perdorni ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: