ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ujori

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ujori   Sat Jan 12, 2008 3:19 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Mirmengjes Ujor.
Miqtė tuaj bien dakord pėr tė ju bėrė njė surprizė tė bukur dhe ju gjendeni nė qendėr tė vėmendjes, i pėrkėdhelur dhe shkėlqyes. Dėgjoni atė qė ju ofron qielli.
Dėgjoni trupin tuaj dhe kuptoni se sa i thjeshtė ėshtė dhe perfekt.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ujori   Mon Jan 14, 2008 6:57 pm

Horoskopi i dates 14/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Hello Ujor.
Nuk ka asgjė tė bukur nėse e kaloni kėtė tė shtunė me fshesė dhe leckė nė dorė, ndėrsa pastroni shtėpinė nė pritje tė tė ftuarve. Herėn tjetėr do bėni mirė tė mendoheni mirė para se tė organizoni njė darkė dhe ēojini tė gjithė nė restorant.
Kujdesuni si duhet pėr shėndetin.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ujori   Tue Jan 15, 2008 6:41 pm

Horoskopi i dates 15/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miredita Ujor.
Kete te marte, buk eshte entuziasmi qe te mungon.
Ndoshta, ti ke me shume sesa duhet, por je jo i afte te perqendrohesh mbi nje objektiv te vetmin dhe te vleresosh efektivitetin e puneve te tua.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ujori   Fri Jan 18, 2008 7:53 pm

Horoskopi i dates 18/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miredita Ujor.
Kete te premte , Marsi dhe Neptuni vihen dakord per te prishur festen. Nervozismi dhe kapaciteti i ulur per tu perqendruar do te te shoqerojne gjate gjithe dites, duke e bere te veshtire aplikimin e praktikes dhe rrezikon ti biesh murit me koke.


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ujori   Sun Jan 20, 2008 5:25 pm

Horoskopi i dates 20/01/08
Ujori (20/I-19/II)

Miremengjes Ujor.
Me Hėnėn tek Peshorja kaq buzagaz, ndjenja e paqes ju ka rrethuar dhe tė jeni dakord me tė tjerėt bėhet mė e lehtė dhe natyrale.
Hyrja e Diellit nė qiellin tuaj, shenjtėron kėtė situatė qetėsie.
Bėni njė kombinim ngjyrash nė rrobat qė vishni, pėr tė patur njė imazh klasi.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ujori   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ujori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: