ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A dini te gatuani ?

Shko poshtė 

A dini te gatuani ?
PO
60%
 60% [ 3 ]
JO FARE
20%
 20% [ 1 ]
PO PAK
20%
 20% [ 1 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: A dini te gatuani ?   Thu Oct 04, 2007 9:01 pm

Hajde tani flisni te shohim pak sa nga ju dine te gatuajne .... Very Happy
A dini te gatuani ?
Cfare gatuani zakonisht?
Nese nuk dini te gatuani kush gatuan per ju ?
Cfare gatimi keni qejf me shume ? Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   Thu Oct 04, 2007 10:56 pm

Une gatuaj jo gjithcka por po te jem vetem ja dal per mrekulli svdes per te ngrene Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   Fri Oct 05, 2007 12:13 am

Dhe une di te gatuaj hehe keni inat Razz Razz Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: A dini te gatuani ?   Tue Jan 22, 2008 8:06 pm

po di te gatuaj..te shumtat i djek por di...

me pelqejne me shume ato te chastit (gjera te skuqura) e kam nje cik merak veten lol

chicken parmasan me pelqen ta gatuaj...shume e lehte Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: » A dini te gatuani ?   Tue Jan 22, 2008 9:23 pm

ja dhe nje tjeter mishgrense Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   Sun Feb 10, 2008 7:19 pm

nuk jam mishngrene ElEni por skam faj une se ato gjelle gatuan mamaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A dini te gatuani ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A dini te gatuani ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KuZhiNa ShqiPtaRe-
Kėrce tek: