ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Thu Oct 04, 2007 9:04 pm

Cilat jane frutat qe ju perleqejne me shume ?
A jeni shume te dhene pas tyre ?
A mendoni se frutat jane shume te mira per organizmin e njeriut ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Thu Oct 04, 2007 10:58 pm

Qe kur kam filluar cigaren dmth ketu e 7 vjet para spo i ha me frutat si me pare por me pelqejne mollet dardhat tani e vetmja frut qe ha eshte banania dhe portokalli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Fri Oct 05, 2007 12:14 am

Ananasi , luleshtryllet dhe manaferrat

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Sat Oct 06, 2007 4:07 pm

te gjitha nuk kam ndonje prefernce te vecante Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Tue Jan 22, 2008 8:02 pm

kumbllat, pjeshket, qershi
dhe rralle molet jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   Tue Jan 22, 2008 9:47 pm

rrushi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Frutat qe ju pelqejne me shume ...... !!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: KuZhiNa ShqiPtaRe-
Kėrce tek: