ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Foto Te Antareve ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Foto Te Antareve ....   Fri Oct 05, 2007 7:46 pm

Vendosni fotot tuaja ketu te dashur antar te forumit AlbRelaX Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 12:56 am

Ja dhe webmaster ose dj_denis

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 1:08 am

Une prape :p

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 1:22 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 1:24 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 1:26 am
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Oct 06, 2007 10:06 pm

Jerimida


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Padrino
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Thu Oct 11, 2007 1:03 pm

webmaster shkruajti:
Ja dhe webmaster ose dj_denis

o deniso pse mshef me inot e vlla ca bona Razz apo do na veni ene ktu ne forum ban nqs nuk e dini ku vehet kontakto me mu ne msn oklendii@hotmail.com ose ne web site WwW.Grand-Family.Tk pres viziten tate Smile))))) se mund te jem problem dhe ktu ke parasysh ti e vlla Sad se per njonen jom problem ku te mund une ose te pakten nenon ajo Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Thu Oct 11, 2007 1:05 pm

webmaster shkruajti:ma jep ta thith i here ate cigaren lale se qenka drredh me gazete me sa po shof jo me leter defteri Razz ecc te vdeksha terbohu se ai o miku me fiksim qe ka i njeri si ne Smile))))) mos u merzit asnje here me ate qe ke mik kjo o keshilla ime Razz eccc te vdeksha si ma man e tkeqen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Padrino
VizitorMesazhTitulli: Erdhi Oklendi Hapni Rrugen Se O Tap :P   Thu Oct 11, 2007 1:53 pm

Ky Ktu Jom Une Reeeee loooooool King Fare Jom eeee Mduket se do i mor mqafe kto gocat e forumit Razz nejse mo me qe donit foto ju ofrova foto Very Happy eeeeeeee me qe rta fjala jom oklendi eeeeeee Razz:P:P:lol!: lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: ne pune   Sat Mar 08, 2008 2:46 am

[img][/img]


Edituar pėr herė tė fundit nga unknown nė Sat Mar 08, 2008 2:57 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: ne museaum   Sat Mar 08, 2008 2:47 am

[img][/img]


Edituar pėr herė tė fundit nga unknown nė Sat Mar 08, 2008 2:58 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Mar 08, 2008 2:49 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: 3/7/08   Sat Mar 08, 2008 2:55 am

[img][/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: amerikane   Sat Mar 08, 2008 2:57 am

[img][/img]

3.7.08
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   Sat Mar 08, 2008 3:08 am

she she njera Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto Te Antareve ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto Te Antareve ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: FoTo Te AnTareVe-
Kėrce tek: