ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Elbasani ju Mirepret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Elbasani ju Mirepret   Sat Oct 06, 2007 11:48 am

Ja miresevini ne Elbasan pra.. Elbasan elbasan ketu ta bajn qefin tamam.
Kujt ja mban ta provoje Smile) ...

Per me teper informacione rreth Elbasanit mund te me pyesni.. do tju kthej sa me shpejt pasi te kem kontaktuar kryetarin e bashkise.. se vete sjam kam idene ca bahet ktu Very Happy

kush e ka rrugen kendej te me bej je ze ti jap i kafe Very Happy...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Sat Oct 06, 2007 11:57 am

Disa foto nga Elbasani.. dikur the tani..
As vete se dija qe paska qene kaq i bukur me para RazzNje dite me shi ne bulevard..


Ja dhe kalaja jone e dashur ku kemi ther ca turq ke kjo kthesa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Sat Oct 06, 2007 3:51 pm

Pershendetje Elbasani . RESPEKTE Laughing
Hahhahahhahahah vrave shume turq mo aty tek kthesa ?????
lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Sat Oct 06, 2007 11:33 pm

lol.. un gjuja me tulla ka siper.. se di sa vrasje kam ba..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Tue Dec 11, 2007 11:31 pm

hhaha sa kam qesh Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: ViSeT ShqiPtaRe :: Elbasani ju Mirepret   Thu Dec 13, 2007 10:54 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Tue Jan 22, 2008 9:52 pm

e morra vesh ! (pak a shume)--juve te Elbasanit ju pelqekan fjalet Grindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Fri Feb 15, 2008 6:02 am

EEEEEEEEEEE KAM DEGJUAR SHUME GJERE PER JUVE..MIDIS TYRE JANE DHE THASDHETHEMET.GOSSIP..BLABLALLA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   Mon Feb 25, 2008 8:58 pm

Okay.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Elbasani ju Mirepret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Elbasani ju Mirepret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ME AFER NJERI TJETRIT :: ViSeT ShqiPtaRe-
Kėrce tek: