ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SI HARROET NJE NATE ME SHIII?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Sat Oct 27, 2007 4:22 pm

NA JEPNI MENDIMIN TUAJ SE SI HARROET NJE NATE ME SHII?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Mon Oct 29, 2007 7:47 pm

Duke pas te dashuren ne dhome dhe duke u haruar me ate Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: harroet nata me shi   Wed Oct 31, 2007 3:48 pm

une per vete do ta harroia nje nate me shi me nje shikime na syte e vajzes qe dua shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Wed Oct 31, 2007 10:53 pm

po pse duhet ta harrosh? i habitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Sat Nov 03, 2007 11:35 am

Nje nate me shi eshte shume here me e bukur se nje nate
me xixellonja... e mendoj dhe une ashtu... pse duhet ta harrosh??
Mund te na kishe pyetur si mund ta kalosh nje nate me shi...
Per mua??... Te mjafton muzika... dhe nje krevat....
nese nuk je tipi..... Te mjafton nje cader... gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Wed Nov 07, 2007 9:12 pm

themi si harroet nje nate me shi neqohte se je i dashuruar ose e dashuruar dhe njeriu qe do eshte large ne ate momente .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Thu Nov 15, 2007 3:10 pm

o vlonjato po mire vlla po ketu qe spo shikojme diell me sy si tja bejme skemi si e harojme se vetem shi ka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Fri Nov 16, 2007 3:48 pm

webmaster mos u merzite vllai se de kete dhe diell dhe per ty :)ka zoti per te gjith :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Thu Nov 22, 2007 4:19 pm

hahahhahaa
sa cudi sot ka dale dielli vlonjati te fala nga dj_denis se po iki te bej banjo dielli Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Sat Nov 24, 2007 4:57 pm

WEBMASTER TE FALA TE MIRA VLLAI .DHE SHPRESOI TA KESH DIELL KETEI E TUTIE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Sat Feb 09, 2008 7:44 pm

dil jashte ne nje park..piknik..ki nje stilolaps afer dhe nje fletore dhe shkruaj per boten reth..nje poezi Smile))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Mon Feb 11, 2008 6:06 pm

kristina p.sh ne nje nate me shi do te donte nje krevat dopje..
mua do me pelqente ne tapet Very Happy

Vallaj netet me shi i harroj perhere.. ngaqe bahem qull se nuk marr cader asiher.. edhe nuk i pelqej netet e tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   Mon Feb 11, 2008 6:34 pm

bej vrap jashte..te ben mire per fiziken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI HARROET NJE NATE ME SHIII?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI HARROET NJE NATE ME SHIII?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: