ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?

Shko poshtė 

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?
1- I mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap20%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
2- Shume i mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap20%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
3- Jo dhe aq i mire
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_lcap60%Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:24 pm

Edhe pse na ndan dhe dy muaj nga fundi i vitit 2007 mendoj se i keni pare sondazhet e gjerave qe ju kane ndodhur per kete vit .
Atehere po bej nje sondazh :Si ka qene ky vit per ju ne gjitha aspektet e jetes tuaj ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:52 pm

mire sepse njoha shume njerez........dhe e di per nderr. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 3:38 pm

ic i mire....vete kisha vendosur te humbja 30 lbs se mora edhe nje mikadel dermal program per te humbur peshe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?   Si Ishte Per Ju Viti 2007 ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Ishte Per Ju Viti 2007 ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: