ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bashkjetese Apo Martese ....

Shko poshtė 

Bashkejetese Apo Martese ....
* Bashkjetese
50%
 50% [ 2 ]
*Martese
50%
 50% [ 2 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Bashkjetese Apo Martese ....   Fri Nov 02, 2007 10:28 pm

Cfare do ju pelqente me shume dhe cfare preferoni me shume : Bashkjetesen apo Martesen ?

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   Mon Feb 25, 2008 8:48 pm

martesa se bashkjetesa ti njeh tjetri/ra budalliqet edhe te mban ca vjet edhe ti jep rruget. kurse kur je e martuar e ben per femijet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: ElEni   Wed Feb 27, 2008 7:34 pm

qenke e djallezuar moj goce..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   Fri Mar 07, 2008 3:42 pm

bashkjetesa,sepse duhet ta njohesh tjetrin mire....them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bashkjetese Apo Martese ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bashkjetese Apo Martese ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: