ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 A ju pelqen pamja e re e forumit ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:29 pm

Jam munduar te beja nje pamje sa me te qete e me te pershtatshme per forumin tone dhe do doja te dija mendimet tuaja rreth kesaj . A ju pelqen kjo pamje e re apo ishte me mire e vjetra ??? Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva

Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 1:43 am

hmmm , eshte pershtatur me mainin/indexin dmth per mendimin tim eshte pak a shume me te njejtat ngjyra ! ndoshta duhet nderruar maini/indexi Razz megjithate mire eshte , pastaj po doli ndonje gje me e mire ne sjemi kundra Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 35
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:02 pm

ashtu them dhe une Razz ngela dhe une neper universitete per tu fut ne net eh thuj jete emigranti Very Happy ciao se shifena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:52 pm

Hic fare.. portali i lezetshem.. po forumi a kot.. ka qene me i bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 35
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 11:00 pm

e re e ti lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: A ju pelqen forumi?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 12:52 am

bukur...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 18, 2007 11:21 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 35
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 4:06 am

mos e vrisni mendjen se do regullohen te gjitha pak kohe duhen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 7:11 pm

shume i ORGANIZUAR bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 8:11 pm

ky po me pelqen..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
unknown

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 6:18 pm

bombe fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 35
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 8:18 pm

po pamja e faqes kryesore ju pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:41 pm

sh sh e bukur faqja kryesore--me ne fund ngjyra....interesante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 11:47 pm

po kjo tani me pelqen shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 35
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 2:11 pm

hiihihi hiihihi hiihihi hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 34
Registration date : 28/12/2007

A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 5:30 pm

me mungon ky forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A ju pelqen pamja e re e forumit ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ju pelqen pamja e re e forumit ?   A ju pelqen pamja e re e forumit ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju pelqen pamja e re e forumit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: RreTh FoRuMiT-
Kėrce tek: