ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si vishet rinia Shqiptare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si vishet rinia Shqiptare?   Fri Nov 02, 2007 10:49 pm

Jam kurjoze ta di se cfare mendoni per veshjen e rinise Shqiptare .

Jo pa arsye jam kurjoze ...arsyeja eshte se une kam shume kohe qe jam larguar nga Shqiperia dhe nuk e kam idene se ca behet andej .

Kam degjuar qe veshjet e rinise tone jane te degjeneruara krejt.
Nuk e di sesa eshte e vertete kjo gje !

Po ju qe jetoni jashte vendlindjes ,me cfare syri e shikoni veshjen e rinise tone ne krahasim me veshjen e rinise te vendit ku jetoni ?

Gjithashtu kam lexuar diku qe ne nje gazete britanike flitej shume keq per aktualitetin Shqiptar dhe per veshjet skandaloze te rinise .


_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Sun Feb 10, 2008 6:14 pm

te them te drejten veshjet shqiptare jane pak skandale..keni ikur..lol shume te modes hallal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Mon Feb 11, 2008 6:04 pm

Jane mese te verteta cfare thuhet PearL.. mener.. mut fare jane bere..

Pyetje: Cfare ben nje femer ne mes te ftohtit(dimrit) me barkun jashte?

Mendimi im.. po kerkon klient ti rrjepi noj lek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Mon Feb 11, 2008 6:27 pm

epo keni ecur shume perpara juve..eh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Sun Feb 24, 2008 4:35 pm

juve? pse ti nuk e quan me veten shqiptare me kete fjale qe thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   Mon Feb 25, 2008 8:04 pm

une rri ne usa...dhe vishem sipas kohes kontemporaredhe gjeografise..

si peshembul: ju djemte nuk vishni panatollana te gjera ..por te tjere..

katallavene? pedhaqi mou???????????????!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinia Shqiptare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si vishet rinia Shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: